Дитяче відділення міського центру «Крок» активно втілює в життя практику адаптації дитини з інвалідністю в суспільство засобами мистецтва.

Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» працює над покращенням якості життя людей з особливими потребами. Одним із структурних підрозділів Центру є відділення ранньої соціальної реабілітації дітей. У складі дитячого відділення є такі спеціалісти як вчитель-реабілітолог, вчитель-дефектолог, вчитель-хореограф, соціальний педагог, практичний психолог, педагог-організатор, масажист. Наші працівники допомагають дітям досягти максимальних результатів.

      Дитяче відділення активно втілює в життя практику адаптації дитини з інвалідністю в суспільство засобами мистецтва. Так, клуб «Крок» на чолі з педагогом-організатором Тамарою Улезько та вчителем – хореографом Оленою Зущенко, щорічно збирає під своїми крилами активних дітей з особливими потребами.

          Цей рік не став винятком…

          04 грудня 2019 року у приміщенні МБК відбувся концерт з нагоди Міжнародного Дня осіб з інвалідністю. Кожен учасник програми мав змогу проявити свої творчі здібності, вміння та навички. Всіх дітей об’єднує любов до співу, танцю, образотворчого мистецтва, поезії. Хочеться відмітити батьків, які охоче підтримують своїх діток. А також подякувати Адміністрації Міського будинку культури, яка завжди «йде на зустріч» і в усьому нам допомагає. Традиційно, два рази на рік «кроківці» виступають на сцені МБК, куди всі бажаючі можуть прийти і отримати багато позитивних емоцій та гарний настрій.

         Керівники клубу «Крок» – педагог –організатор Тамара Федорівна Улезько  та вчитель хореограф Олена Володимирівна Зущенко – не просто проводять заняття з дітьми за фахлм (співи, танці, театралізовані дійства, гра на музичних інструментах), а й сприяють адаптації дітей у соціальному середовищі, формують комунікабельність та позитивне ставлення до життя, лідерство. Клуб – це єдиний організм з дітей з інвалідністю та педагогів, який живе одним спільним, насиченим, цікавим життям. Навіть дозвілля проводять разом: відвідують музеї, концерти, розважальні центри, а також подорожують Україною.

        Клуб «Крок» дає можливість дітям з інвалідністю взяти участь в концертах не тільки в рідному місті, а й за межами області. Діти клубу неодноразово були переможцями всеукраїнських  конкурсів  «На крилах надії», «Барви життя», «Повір у себе», фестивалю у Польщі «Slimakowe rytmy» м. Варшава (лауреат Бобровницька Дарина увійшла у 20-ку найкращих виконавців світу гри на музичних інструментах).

          Завдяки міській програмі «Турбота» кожна дитина, яка перебуває на обліку в Центрі «Крок», отримала продуктові пакети та новорічні подарунки.

      Дякуємо ТМ «Щедрик», ТМ «Оттімо», ТМ «Рум’янець», ПП Звірковський В.М., ПП Денисюк Р.В., фірмі «Ua Dreams»  за надану спонсорську допомогу.

     Неабиякі слова вдячності хочемо адресувати міському глові Рівного Володимиру Євгеновичу Хомку і депутатам Рівненської міської раді за щорічне виділення коштів на організацію подорожей та екскурсій по Україні для дітей з інвалідністю клубу «Крок».

     Дякуємо всім, хто не залишився байдужим і хто долучився до нашого заходу,  оточивши турботою дітей Центру «Крок».