Прийнято постанову, яка пом’якшує умови призначення субсидій: субсидія не призначається, якщо заборгованість становить понад два місяці.

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що Кабінетом Міністрів України  27 грудня 2019 року прийнята постанова № 1123, яка вносить зміни до чинного Положення про порядок призначення житлових субсидій.

         Зокрема, зазначена постанова пом’якшує умови призначення субсидій: субсидія не призначається, якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (в попередній редакції був один місяць).

         Також Положення доповнене наступним пунктом:

«Невиплачені громадянину кошти житлової субсидії враховуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення під час розрахунку житлової субсидії у наступних періодах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *