Порядок реєстрації колективних договорів

Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 768).

Зазначеною постановою передбачено, що сторони колективного договору подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

– оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

– оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

– електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження договору до реєструючого органу.

Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст (за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням), рекомендації щодо приведення договору у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

            Реєстрація  колективних договорів, змін та доповнень  до них проводиться управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою:

м. Рівне, вул. 16 Липня,49/51, каб. 6 тел.26-26-16 e-mail:  03195441@mail.gov.ua

Зразок заповнення заяви

Заява на бланку