До уваги пільговиків!

        

Постановою КМУ від 16 вересня 2022 р. № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” передано функції з призначення та виплати  пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійному фонду України. Постанова набрала чинності з 23 вересня 2022 року.

Це означає, що:

з 1 жовтня 2022 року Пенсійний фонд України забезпечує виплату  пільг;

з 1 грудня 2022 року повноваження про призначення, нарахування і виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг переходить від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.  

Зазначеною постановою передбачено також, що з 1 січня 2023 року пільги будуть надаватись лише у грошовій готівковій формі. Для цього уповноваженим банком (АТ “Ощадбанк”) для тих громадян, які отримують пільги в грошовій безготівковій формі будуть відкриті карткові рахунки без звернень громадян для зарахування нарахованих сум пільг.

Разом з тим, в Департаменті соціальної політики залишається функція з прийому документів для внесення пільговиків в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги та для призначення пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

Тож, і надалі пільговики зможуть звертатись в Департамент щодо питань, пов’язаних із наданням пільг, отримувати консультації  та  подавати документи для призначення пільг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *