Безкоштовна, анонімна та цілодобова лінія психологічної підтримки чоловіків

В Україні розпочала роботу безкоштовна анонімна та цілодобова лінія психологічної підтримки для чоловіків http://2345.in.ua. Вона покликана допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки. 

      Номер 2345 (для абонентів Lifecell та Vodafone) та 067-752-23-45 (для абонентів Київстар) працюють цілодобово, будь-які персональні дані не зберігатимуться. Фахівці ліній допоможуть у розв’язанні будь-яких питань, які стосуються проблем на роботі чи у стосунках, переживаннях, допоможуть контролювати гнів та агресію тощо.

     Ментальне здоров’я є важливою частиною добробуту кожної людини. На жаль, через гендерні стереотипи або інші упередження чоловіки часто не звертаються за психологічною підтримкою. У час повномасштабної війни кількість стресових ситуацій значно збільшується, а тому вчасне розв’язання проблеми та подолання психологічної напруги є життєво необхідними.

      Варто пам’ятати, психологічні розлади руйнують не лише внутрішню стабільність, а й особисті стосунки. Міжнародні дослідження доводять, що при збільшенні частоти проблем з психологічним здоров’ям, зростає кількість випадків домашнього насильства. 

      Робота гарячої лінії забезпечується UNFPA у співпраці з ГО “Інноваційні соціальні рішення” у межах проєкту “EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству”. Її запуск став можливо завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *