Виплати громадянам з обмеженою мобільною здатністю, які отримують лікування методом гемодіалізу

Змінами, внесеними рішенням Рівненської міської ради від 14.02.2023 № 2913 до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2021-2023 роки, передбачені виплати громадянам з обмеженою мобільною здатністю, які отримують лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах, для часткового відшкодування витрат, пов’язаних з їх приїздом до лікувальних закладів для проходження гемодіалізу та від’їздом у зворотному напрямку.

      21 березня виконавчим комітетом Рівненської міської ради затверджено Порядок проведення виплат для відшкодування витрат за проїзд громадянам, які отримують лікування методом гемодіалізу.

      Дія Порядку поширюється на громадян, місце проживання яких на момент звернення зареєстровано на території Рівненської міської територіальної громади  (м. Рівне та смт Квасилів), та які отримують лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах і мають обмежену мобільну здатність для пересування громадським транспортом.

Згідно з Порядком, для визначення права на призначення виплати, заявник щороку (на початок бюджетного року) подає до Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради (Соборна,12) заяву та документи:

– копію паспорта або ID – картки, з підтвердженням реєстрації місця проживання заявника;

–  копію ідентифікаційного номера заявника;

– довідку (заключення) лікарсько – консультативної комісії про неможливість пересування громадським транспортом у зв’язку із обмеженою мобільною здатністю ( із вказанням терміну дії довідки, але не більше одного року);

– довідку, видану закладом охорони здоров’я, що підтверджує лікування методом гемодіалізу;

  • реквізити розрахункового рахунку заявника, відкритого в установі банку.

Копії документів подаються з пред’явленням їх оригіналів.

        Щомісячна виплата здійснюється на підставі довідки, виданої медичним закладом, яка містить дані про кількість отриманих процедур гемодіалізу заявником впродовж попереднього місяця.

           Департамент перевіряє подані документи та визначає розмір Виплати, який обчислюється шляхом множення кількості отриманих впродовж попереднього місяця процедур гемодіалізу на вартість поїздки.

          Вартість поїздки (до та від закладу охорони здоров’я) для отримання однієї процедури гемодіадізу, що підлягає відшкодуванню  становить:

– для мешканців міста Рівного – 200,00 грн.;

– для мешканців смт Квасилів – 300,00 грн.

          Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за телефоном 0671174155.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *