Насильство незалежно від його форм і проявів не є нормою, воно не повинно толеруватись за жодних умов.

       17.05 під головуванням заступника міського голови Марини Кузмічової відбулось перше засідання Координаційної рада з питань сім’ї, рівності за ознакою статі, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Рівненської міської територіальної громади, утвореної розпорядженням міського голови від 03.04.2023 №338-р.

        У роботі засідання взяли участь керівники та представники структурних підрозділів виконавчого комітету, правоохоронних органів, державних установ, загальних і спеціалізованих служб та громадськості, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

        У ході роботи учасники засідання обговорили питання взаємодії суб’єктів з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства в Рівненській міській громаді.

        За результатами обговорення ключовим рішенням стало – активізація інформаційної кампанії щодо:

·   запобігання домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі;

· підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильству за ознакою статі;

·   закладів/установ/організацій, до яких постраждала особа може звернутись за наданням роз’яснень і отриманням соціальних послуг.

        Підсумовуючи результати засідання, є підстави вважати, що забезпечення узгодженості, підвищення ефективності, налагоджена координація проведення заходів між органами та службами до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, котрі постраждали від домашнього насильства –  дасть позитивні результати в цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *