Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю та ветеранів, яким в 2024 році може надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Рівненської міської територіальної громади.

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ: залучення громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, зареєстрованих у місті Рівному та смт Квасилів, до співпраці і забезпечення реалізації проектів, які відповідають напрямкам і завданням, визначеним пріоритетними для Рівненської міської територіальної громади, та надання фінансової підтримки для здійснення їхніх статутних завдань.

ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ: Департамент соціальної політики Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Соборна, 12, (кабінет 21) .

НАПРЯМКИ І ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ ПРІОРИТЕТНИМИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ:

–   забезпечення відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат  України, Рівненської міської територіальної громади;

            – організація роботи щодо проведення: культурно-мистецьких заходів; спортивно-реабілітаційних заходів; заходів з військово-патріотичного виховання; тренінгів, курсів, навчальних семінарів, засідань за круглим столом, інформаційно-просвітницьких заходів, тощо.

            – здійснення заходів щодо організації: безкоштовного перевезення осіб і дітей з інвалідністю; соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями; реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з ментальними порушеннями і розладами аутичного спектру; соціальної адаптації та інтеграції в суспільство дітей з інвалідністю; надання соціальних послуг мешканцям міста Рівного; проведення соціально-культурного фестивалю осіб з інвалідністю «Парафест Рівне», тощо.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВЕТЕРАНІВ ПОДАЮТЬ ОРГАНІЗАТОРУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЗАЯВУ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ, ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ЇЇ РОЗМІРУ ТА ВІДПОВІДНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ:

– конкурсна пропозиція – розроблені проекти, які відповідають напрямкам і завданням, визначеним пріоритетними для Рівненської міської територіальної громади, які громадська організація планує реалізувати у році надання фінансової підтримки, підписані керівником організації ( за  встановленою формою) та кошторис витрат, з обґрунтованим розрахунком щодо їх необхідності, та плани використання коштів міського бюджету;

–  звіт про діяльність громадської організації за рік, який передує року надання фінансової підтримки, підписаний керівником;

– звіт про використання (у разі їх отримання) коштів міського бюджету за рік, який передує року надання фінансової підтримки, підписаний керівником;

– копії статуту (Положення) громадської організації, рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, довідки про взяття на облік платника податків, свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, протокол обрання керівного складу, засвідчені у встановленому законодавством порядку заявником (при первинному зверненні та в разі внесення змін);

– довідка про фінансово-господарську діяльність організації, джерела фінансування, її матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення, членство організації, підписана керівником ( за встановленою формою).

ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ: кошти бюджету Рівненської міської територіальної громади, передбачені на виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота».

Умови організації надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів визначені в Порядку, затвердженому розпорядженням міського голови від  18.02.2022 № 172-р.

консультації за телефоном 0671174155

ЗАЯВА ТА ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДО 01.07.2023

Додаток 1

Додаток 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *