Для одержувачів житлових субсидій

Спеціалісти управління державних соціальних програм Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради проводять прийом громадян, які звертаються за призначенням житлових субсидій на неопалювальний період. Прийом громадян проводиться у філіях управління за адресами: вул. Відінська, 40а та вул. 16 Липня 49/51, а також на віддаленому робочому місці в приміщенні ЦНАП (м-н Просвіти, 2).

         Опрацювання особових справ одержувачів житлових субсидій в програмному забезпеченні «Соціальна громада» займає досить багато часу, оскільки передбачене сканування оригіналів всіх документів. Багатьом громадянам необхідно звернутись за призначенням житлової субсидії повторно, тому на даний час утворились черги з осіб, які хочуть подати документи чи отримати консультацію.

Нагадуємо, що з грудня 2022 повноваження щодо призначення житлових субсидій передані до органів Пенсійного фонду України, тому з питань призначення, уточнення  інформації щодо перерахунку житлових субсидій необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України у Рівненській області. Наше управління здійснює тільки прийом документів для призначення субсидій та передачу особових справ до органів Пенсійного фонду для прийняття рішення. Але ми хочемо запевнити, що приймемо всіх громадян, які бажають подати документи. Наша мета – надання якісних послуг для малозахищених верств населення.

Пріоритетним завданням під час реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки є підвищення рівня соціальної захищеності осіб, які цього потребують та додержання принципу їх максимальної доступності для споживачів Рівненської територіальної громади. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *