До уваги внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на території Рівненської міської територіальної громади.

З метою підтримки постраждалого населення внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської ГЕС Уряд прийняв постанову, яка була розроблена Мінсоцполітики, та відповідно до якої кожен постраждалий з підтоплених регіонів  Миколаївської та Херсонської областей отримає 5 тис.грн за рахунок коштів резервного фонду держбюджету

До постраждалого населення належать: – особи які  проживали/були зареєстровані/задекларовані в населених пунктах, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей. Перелік населених пунктів, що розташовані і районах підтоплень, разом з переліком вулиць та адрес, що зазнали підтоплення, затверджується Миколаївською та Херсонською обласними військовими адміністраціями.

– особи, які перемістилися після 6 червня 2023 з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Миколаївської та Херсонської областей, для яких не визначени дата завершення тимчасової окупації відповідно до переліку територій, на яких ведуться(велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Мінінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309, та які були зареєстровані/задекларовані до 06 червня 2023 р. в населених пунктах, що включені до переліку населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

Головним розпорядником коштів є Миколаївська та Херсонська обласні державні адміністрації.

Призначення матеріальної грошової допомоги буде здійснюватись органами соціального захисту населення.

Для того, щоб отримати допомогу, постраждалому потрібно подати відповідну заяву.

З документів потрібно пред’явити:

–  документ, що посвідчує особу;

– документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків;

– для дітей – свідоцтво про народження;

– рахунок  банківського рахунку;

Звернутися з заявою необхідно до 31 серпня 2023 року до працівників Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради, які здійснюють прийом громадян на віддалених робочих місцях, у  Центрі  надання  адміністративних  послуг за адресою: м. Рівне, м-н Просвіти, 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *