Розширено проект «єОздоровлення» за принципом  «гроші ходять за дитиною»!

Діти, які проживають на території Рівненської міської територіальної громади та  які виховуються у малозабезпечених сім’ях та належать до таких категорії, як діти з інвалідністю ( здатні до самообслуговування ) та діти з багатодітних сімей починаючи з серпня 2023 року мають право брати участь в експериментальному проекті щодо надання послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною» та отримати від держави кошти на оздоровлення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр « Артек », «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною».

! Повідомлення про можливість отримання бюджетних коштів надходить одному із батьків  у додаток «Дія»  або в телефонному режимі від працівників Департаменту соціальної політики.

! Після отримання повідомлення, сім’я звертається до ПриватБанку, де отримує картку е-Оздоровлення зі спеціальним режимом використання, на яку зараховуються кошти. Кожна дитина, яка відповідає зазначеним критеріям, отримує фінансову допомогу у розмірі 14165 грн.

Використати кошти можна буде лише на придбання путівки в оздоровчий табір.

Відкрити картку можна до 25.11.2023 року.

! Ознайомитись з переліком закладів, які надають послуги з оздоровлення та відпочинку можна на сайті Міністерства соціальної політики України в розділі «ЄОЗДОРОВЛЕННЯ»

( https://www.msp.gov.ua/timeline/Monetizaciya-dityachogo-ozdorovlennya.html ) . Також за даним посиланням можна перевірити наявність отримувача і дітей в переліку отримувачів за РНОКПП.

! Звертаємо вашу увагу на те, що скористатись послугами з оздоровлення та відпочинку  за рахунок   коштів бюджетів ( державного, обласного, міського ) можна лише один раз в поточному році.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном 067 117 06 94

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *