До уваги внутрішньо переміщених осіб

З метою підвищення рівня цифрової грамотності громадян України та в рамках регіонального розвитку цифрової освіти Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє наступне.

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта” (далі – Веб портал цифрової освіти Дія.Освіта). Веб портал цифрової освіти має офіційну адресу в Інтернеті – osvita.diia.gov.ua. Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, що відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі – освітні матеріали), що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним. Дія.Освіта призначена для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні матеріали. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Пропонуємо долучитися до Дія.Освіта з метою розвитку цифрових навичок, щоб швидше навчатися, потужніше проявляти себе в професії, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *