День ментального (психічного) здоров’я

       Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального (психічного) здоров’я. Відзначення цього дня покликане привернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини.

      Саме в цей день офіційно відкрив свої двері особливий Арт – простір громадської організації «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін». Саме цей простір має наметі об’єднувати дітей старшого віку та молодь з інвалідністю освоювати нові навики та удосконалювати отримані раніше знання, сприяти їх інтеграції в суспільство.

       Облаштування нового простору є чудовим прикладом того, як спільні зусилля громади, підтримка місцевої влади можуть сприяти розвитку та підтримки молоді з особливими освітніми потребами. Саме ці кроки є важливими етапами на шляху до надання всебічної підтримки батькам, які виховують дітей та молодь з інвалідністю.

       Голова громадської організації «Передзвін» Марина Косинська радо поділилась спогадами з присутнім про роботу організації з 2012 року. Молодь з теплом та посмішками на обличчі згадували про заняття, виступи на різноманітних конкурсах, участь у ярмарках та особливо, час проведений разом у подорожах по мальовничим куточкам України. 

      Представники Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради завітали на відкриття з солодкими подарунками та мали можливість долучитись до творчого процесу створення українського оберегу  – малюнку ляльки мотанки.

        Велика подяка голові організації Марині Косинській за бажання і терпіння у створенні простору та умов для молоді з інвалідністю, де вони мають можливість спілкуватись, освоювати нові навички та відчувати свою потрібність у соціумі, а Департамент соціальної політики в свою чергу буде підтримувати та надавати всебічну допомогу, в межах повноважень.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *