Професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

У рамках урядової програми з підтримання конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на ринку праці шляхом професійного навчання (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2023 №984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості» Рівненський центр ПТО ДСЗ пропонує освітні послуги за 52 професіями та 140 програмами підвищення кваліфікації (додатки1 та2). До послуг слухачів – 5 навчальних відділень – у Рівному, с. Олександрії (Рівненський район), смт Млинові, Костополі, Гощі і Сарнах, потужна матеріально-технічна база,  висококваліфікований викладацький склад та сучасний гуртожиток готельного типу.

Для проходження професійного навчання необхідно подати документи онлайн (https://edveteran.dcz.gov.ua) або звернутись до найближчого структурного підрозділу служби зайнятості та надати:

  • заяву;
  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи;
  • посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • документ про професійну (професійно-технічну) чи фахову передвищу чи вищу освіту, або дублікати таких документів або єДокумент про освіту (за наявності);
  • ідентифікаційний код;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни подають також копію довідки до акта огляду МСЕК та індивідуальну програму реабілітації.

Ваш кар’єрний радник повідомить про подальші кроки щодо професійного навчання на вказані у заяві електронну адресу та контактний номер телефону.

Професійне навчання у закладі освіти здійснюється за очною (денною), дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання. Строк навчання – до 6 місяців. Навчання за професіями, визначеними переліком, сформованим Державним центром зайнятості для здобувачів освіти є безоплатним. За результатами професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями здобувачі освіти отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

У випадку, коли здобувач освіти проходитиме професійне навчання не за місцем реєстрації чи проживання йому, за наявності підтверджуючих документів, будуть компенсовуватися витрати на проїзд в обидва кінці до місця професійного навчання, виробничого навчання та виробничої практики залізничним і автомобільним транспортом (крім витрат на проїзд у м’яких вагонах, вагонах І класу, міського транспорту та таксі).

У разі вибору здобувачем освіти закладу освіти не за місцем реєстрації (проживання) його забезпечують безоплатним місцем проживанням на період професійного навчання. Проживання особи, яка супроводжує здобувача освіти з інвалідністю внаслідок війни І групи – також безкоштовне на період професійного навчання здобувача освіти.

Контактні дані:

м. Рівне, вул. Пирогова, 8

e-mаil: cpto@cpto.rv.ua

веб-сайт: www.cpto.rv.ua (Рубрика «Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни»)

тел. +380679483335;

+380671123218 (Департамент соціальної політики, вул. Соборна, 12)  

Перелік ліцензованих професій Рівненського центру ПТО ДСЗ для навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни:

Додаток 1: ЗАВАНТАЖИТИ

Перелік освітніх програм Рівненського центру ПТО ДСЗ для навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни:

Додаток 2: ЗАВАНТАЖИТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *