Гарна новина для мешканців мікрорайону «Ювілейний» 

Міська влада Рівного продовжує працювати над тим, щоб послуги департаментів та управлінь ставали ближчими до людей. Зокрема, йдеться про мешканців міста, які проживають на території мікрорайону «Ювілейний» і раніше з питань щодо житлових субсидій були змушені добиратися до Департаменту соціальної політики.

За ініціативи cекретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна всю необхідну допомогу з питань житлових субсидій можна буде отримати безпосередньо за місцем проживання. Віддалений прийом спеціалістами відділу з прийому житлових субсидій  відтепер здійснюється в приміщенні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» РМР» (колишня поліклініка № 3, вул. Кулика і Гудачека, 3). Прийом громадян проводиться у робочі дні.

Створення умов для подання документів за місцем проживання забезпечить доступність, оперативність, своєчасність надання послуг соціального характеру. Це дуже допоможе родинам, особливо з маленькими дітьми чи дітьми з інвалідністю, а також громадянам старшого віку. Наше найголовніше завдання – допомагати людям, ми дбаємо  про зручність та комфорт мешканців громади.

Звертаємо Вашу увагу на наявність місць для паркування та наявність укриття.    

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки нашій довготривалій співпраці з Департаментом цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради та сприяння міської влади Рівного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *