Документи для призначення субсидії можна подати до Департаменту соціальної політики

    Нагадуємо, що документи для призначення субсидії Ви можете подати до Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради за адресами:

  • вул. 16 Липня 49/51;
  • м-н Просвіти, 2 (приміщення ЦНАП, робоче місце № 20);
  • вул. Кулика і Гудачека, 3 (приміщення КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” РМР”, колишня поліклініка № 3);
  • смт. Квасилів, вул. Б. Хмельницького, 2.

 Звертаємо Вашу увагу, що прийом документів для призначення житлових субсидій в Департаменті соціальної політики здійснюється  з використанням програмного комплексу «Соціальна громада» тільки з формуванням електронної справи, тому просимо всіх заявників при подачі документів для призначення житлових субсидій при собі мати оригінали всіх документів (паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва дітей – для всіх членів домогосподарства та членів сім`ї осіб зі складу домогосподарства), рахунки з оплати житлово-комунальних послуг (для звірки особових рахунків), технічний паспорт житла. В окремих випадках для прийняття рішення щодо призначення субсидії можуть бути додані інші документи.

Консультації щодо порядку призначення житлових субсидій та подання документів Ви можете отримати за телефонами: 0970037507; 0680422201; 0975070009. Телефон гарячої лінії Департаменту соціальної політики 0671100523.       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *