Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє, що Урядом прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти».
Відповідно до ухвалених змін особам з числа дітей, зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи соціальні стипендії будуть призначатись особам:
– які перемістилися з територій, для яких не визначено дату завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, в яких внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, житлове приміщення знищене або пошкоджене ( до ступеня, непридатного для проживання), інформацію про яке внесено до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі – Реєстр пошкодженого та знищеного майна). При цьому належність населеного пункту до відповідної територіальної громади, включеної до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, визначається згідно з адміністративними центрами та територіями територіальних громад відповідних областей, визначених Кабінетом Міністрів України.