На підвісну терапію у центрі «Крок» – черга!

Вже декілька років фахівці Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю «Крок» проводять реабілітацію пацієнтів на універсальній кабіні для підвісної терапії. Спеціальна система дозволяє створювати дозоване навантаження на опорно-руховий апарат для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення балансу та розвитку координації рухів.

На заняттях у реабілітаційній клітці можна використовувати повне підвішування, активні вправи з дозованим опором чи підтримкою та використанням системи блоків і вантажів, еластичних шнурів. За допомогою унікального методу підвісної та блокової терапії (кінезотерапії) можна розвантажити м’язи, наблизившись до стану невагомості, а за потреби ефективно навантажити їх.

Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та ефективна навіть у тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватись. Такого ефекту досягають, застосовуючи систему підвісів, під час чого пацієнт може рухатись без страху падіння. За допомогою системи підвісів можна максимально розвантажити і розслабити різні групи м’язів і цим значно зменшити больовий синдром. Заняття за цією методикою рекомендовані особам із контрактурами (тобто обмеженням пасивної рухомості) суглобів, з паралічами і парезами, атрофією м’язів і зі зниженням м’язового тонусу тощо.

Основними показаннями для застосування підвісної терапії є захворювання опорно-рухового апарату. А саме: хребта та суглобів, з функціональними розладами (больові відчуття в ділянці великих суглобів і хребта, обмеження рухів у хребті та великих суглобах (колінний, кульшовий, плечовий, ліктьовий), захворювання і травми головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта, дитячий церебральний параліч, наслідки травм периферичної нервової системи тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *