Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Міністерством соціальної політики України разом з Громадською організацією “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології України” підписано Меморандум про співпрацю щодо реалізації соціального проекту “Ти можеш усе! Можливості безмежні!”, який  спрямований на об’єднання зусиль, щодо реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Мінсоцполітики України у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчитись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. В даний час триває реєстрація. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року та триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі курси на вакантні посади.

У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю.

Кроки успішної реалізації:

  1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
  2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання edu@msp.gov.ua

Технічні питання support@prometheus.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *