Отримувачі допомог, пільг і субсидій, Ви ще будете мати час для вирішення своїх питань.

ОФІЦІЙНО: Законом України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” від 17.03.2020 № 530-ІХ установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

          Управління праці та соціального захисту населення з метою  упередження виникнення проблемних ситуацій наголошує, що громадяни, у яких термін подачі документів для продовження виплат визначений на березень – квітень 2020, зможуть подати документи після закінчення карантину. Допомога буде призначена з місяця, в якому вона була припинена. Тому, зважаючи на такі зміни, не варто поспішати до управління з документами.

2 thoughts on “Отримувачі допомог, пільг і субсидій, Ви ще будете мати час для вирішення своїх питань.

  1. Якщо термін Вашої допомоги (виплати) збігав у березні-квітні, автоматично продовжено до 1 червня (поки-що) у тому ж розмірі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *