Спрощено отримання адресної допомоги ВПО на період карантину.

Уряд спростив процедуру отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на період карантину. Відповідна постанова була затверджена 8 квітня 2020 р.

Якщо закінчення  виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину, та протягом 30 днів з дня його відміни, призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк здійснюється без подання відповідної заяви та документів, які були передбачені раніше. Виплата буде проводитись  у такому ж розмірі, в якому вона виплачується в поточному шестимісячному періоді.

Окрім того, визначені строки не зараховуються у період перебування на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі.

На зазначений період забороняється прийняття рішення про скасування дії довідки ВПО.

 Також заборонено зупинення публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» видаткових операцій за поточним рахунком внутрішньо переміщеної особи за відсутності проходження фізичної ідентифікації;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *