Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко про зростання розмірів соціальних виплат, надбавки до пенсій, індексацію пенсій, допомогу безробітним дивіться у сюжеті.

2 thoughts on “Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко про зростання розмірів соціальних виплат, надбавки до пенсій, індексацію пенсій, допомогу безробітним дивіться у сюжеті.

  1. Ми з дружиною пенсіонери, яким за 65 років отримали одноразову допомогу в розмірі однієї тисячі гривень /кожному/ за що щиро ДЯКУЄМО ! Ці гроші ми змушені були витратити на закупівлю ліків, бо вони не включені до переліку медпрепаратів програми:”Доступні ліки”. На опалювальний період нам призначається субсидія, яка з року в рік зменьшується на 300-400 грн. в місяць. В деякій мірі нас турбує питання:”Чи буде враховуватись ця допомога ( для нашого домогосподарства це дві тисячі гривень одноразово ) в сукупний дохід нашої сім’ї у разі призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період/ з 01.10.2020р. по 15.04.2021р./???”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *