Щодо отримання залишків невикористаних коштів за опалювальний період (безготівкова субсидія).

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій в разі призначення житлової субсидії у грошовій безготівковій формі за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за зверненням одержувача житлової субсидії до АТ «Ощадбанк».

Додатково заяву до управління праці на повернення залишків невикористаної субсидії подавати не потрібно, перерахуванням залишків займається виключно АТ «Ощадбанк», тому всім, хто ще не отримав залишки коштів по безготівковій субсидії, необхідно звернутись до «Ощадбанку».

Нагадуємо,  що залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії за обліковими записами одержувачів житлової субсидії станом на 1 червня, за якими не було звернень одержувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами одержувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *