Повернути залишки коштів безготівкової пільги і субсидії можливо до грудня 2020 року!

ВАЖЛИВО! Громадянам, які протягом опалювального сезону 2019/2020 років отримували пільги або субсидії в грошовій безготівковій формі необхідно в найкоротші терміни звернутись в АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку, на який будуть зараховані зекономлені кошти.

        Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та Положенням про порядок призначення житлових субсидій визначено порядок виплати громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій, які надавалися їм у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи житлових субсидій на рахунки одержувачів, які відкриваються в АТ «Ощадбанк» за зверненням громадян. Відкриття рахунків здійснюється в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Рекомендуємо всім тим пільговикам та одержувачам субсидій, хто ще не отримав залишки коштів по безготівці, звернутись до АТ «Ощадбанку» та відкрити картковий рахунок на соціальні виплати.

Питанням перерахування залишків коштів займається виключно АТ «Ощадбанку», без додаткового звернення громадян до управління праці та соціального захисту населення.

 Не зволікайте з відкриттям рахунків, оскільки залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільги чи житлової субсидії за обліковими записами одержувачів станом на 1 червня, за якими не було звернень одержувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами одержувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *