Приєднання Квасилівської територіальної громади до територіальної громади міста Рівного

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №722-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад» затверджено перелік територіальних громад Рівненської області та визначено, що до складу Рівненської територіальної громади входять Рівненська та Квасилівська територіальні громади.

 На виконання завдань Міністерства соціальної політики України та, враховуючи приєднання Квасилівської територіальної громади до територіальної громади міста Рівного, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради розпочало прийом-передачу особових справ, особових рахунків та електронних баз даних одержувачів всі видів державних соціальних допомог, виплат, компенсацій і пільг та даних про осіб, які отримують послуги соціально-побутового характеру по смт. Квасилів.

Для недопущення виникнення обставин, які можуть призвести до погіршення якості надання соціальної підтримки населення з 14.12.2020 Управління праці та соціального захисту населення, яке розташоване за адресою вул. Соборна, 12 (тел. 633896), розпочало здійснювати від мешканців смт. Квасилів прийом заяв і документів на призначення державних соціальних допомог, пільг та звернень щодо вирішення питань соціально-побутового характеру (санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян, забезпечення ТЗР, видачі пільгових посвідчень,  тощо.)

Прийом мешканців смт. Квасилів для подання ними заяв і документів на призначення окремих видів державних соціальних допомог здійснюється адміністраторами ЦНАПу за адресою майдан Просвіти, 2, а саме: допомога у зв’язку з вагітністю та пологами; допомога при народженні дитини; допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомога на дітей одиноким матерям; допомога при усиновленні дитини; одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»; допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Ці умови визначені в Узгодженому рішенні про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг від 15.07.2019 року, укладеному між Управліннями.

Детальна інформація щодо умов призначення всіх видів допомог, отримання послуг і переліку необхідних документів, а також телефони для отримання консультацій розташовані на сайті управління rivnesoc.qov.ua

Одержувачі житлових субсидій і надалі, до кінця опалювального сезону (30.04.2021), будуть перебувати на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації (вул. Соборна, 366, а, тел. 266540) та отримувати відповідну інформацію щодо їх призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *