Відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм Територіального центру соціального обслуговування.

           Сьогодні в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного, на виконання статті 28 Бюджетного Кодексу України відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм у 2020 році та досягнення цілей державної політики у соціальній сфері.

           Про стан виконання бюджетних програм державної політики доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Віра Мельник. Заступник начальника управління Олена Петрик  – про стан виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота». Заступник директора Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб і дітей з інвалідністю з порушенням опорно – рухового апарату «Крок» Лариса Музичко – про стан виконання бюджетних програм Центром «Крок». Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного Лариса Степанюк – про стан виконання бюджетних програм Територіальними центром.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *