Увага! Змінюються бланки заяв та декларацій для призначення субсидій.

УПСЗН інформує, що з 01.05.2021 р. набула чинності постанова КМУ №420 від 14.04.2021 р., яка внесла зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. В зв’язку з цим Міністерством соціальної політики на даний час затверджуються нові бланки заяв і декларацій для призначення субсидій.

         Просимо одержувачів субсидії не квапитись та не подавати (не надсилати) до управління документи для призначення субсидій на старих бланках, оскільки вони не містять всю необхідну інформацію для призначення житлових субсидій. Слідкуйте за оновленням бланків на сайті Мінсоцполітики та сайті управління.

         Після затвердження нові бланки Ви зможете отримати у всіх філіях управління, які здійснюють прийом документів для призначення субсидій, у ЦНАПі та безпосередньо в управлінні (вул. Соборна 12), а мешканцям смт. Квасилів, для зручності прийом проводиться за адресою: смт.Квасилів, вул.. Б.Хмельницького 2.

         Прийом документів для призначення субсидій буде проводитись з урахуванням карантинних обмежень, тому краще записуватись на прийом по телефонам філій.

         Нагадуємо, що прийом документів продовжений по вересень 2021 р., тобто особам, які звернуться за призначенням субсидії у травні – вересні 2021р., будуть призначатись починаючи з травня 2021 року.

         Дякуємо за розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *