ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ

УПСЗН нагадує, що у разі отримання управлінням праці та соціального захисту населення інформації про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (340 грн.), право на субсидію такі домогосподарства втрачають.

Житлова субсидія може бути призначена за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

Якщо протягом двох місяців з початку неопалювального сезону (по 30.06.2021 р.) буде документально підтверджена сплата заборгованості або укладений договір про її реструктуризацію, або оскаржена заборгованість в судовому порядку, житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону (з 01.05.2021 р.). В іншому випадку – з наступного місяця. Тобто якщо заборгованість погашена в липні, домогосподарство має право на призначення субсидії з  серпня.

Ураховуючи зазначене, з метою подальшого користування житловою субсидією звертаємося з проханням вчасно сплатити за житлово-комунальні послуги.

Тобто особам, які хочуть користуватись житловою субсидією з 01.05.2021р. і мають на 01.05.2021 р. заборгованість за житлово-комунальні послуги, необхідно погасити її до 30.06.2021 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *