До уваги осіб, що користуються пільгами або субсидіями у грошовій безготівковій формі!

Станом на 1 червня 2021 року АТ «Ощадбанк» були сформовані залишки коштів всім громадянам, які користувалися житловою субсидією або пільгою та споживали комунальні послуги на суму меншу за розмір
субсидії чи пільги.

         Відповідно до нормативно-правових актів передбачено, що за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунки пільговиків чи субсидіантів в АТ «Ощадбанк».

        У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за Заявою пільговика або субсидіанта під час звернення до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк».

         Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк». Залишки коштів, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2021 року будуть повернені АТ «Ощадбанк» протягом двох робочих днів на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

         Для отримання інформації щодо суми залишку коштів  можна звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800 або до особистого кабінету, створеного на офіційному сайті АТ «Ощадбанк».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *