Конкурс на отримання стипендій міського голови соціально – активним мешканцям Рівненської міської територіальної громади з інвалідністю

Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій міського голови соціально – активним мешканцям  Рівненської міської територіальної громади з інвалідністю (розпорядження міського голови від 02.11.2021 № 1273-р «Про організацію призначення стипендій міського голови соціально – активним мешканцям Рівненської міської територіальної громади з інвалідністю»).

       На здобуття стипендії міського голови можуть висуватися кандидатури соціально активних мешканців Рівненської міської територіальної громади з інвалідністю, незалежно від віку, групи інвалідності та нозології захворювання, які у поточному або за попередні два роки досягли успіхів у: творчо-мистецькій діяльності, спортивно-масовій діяльності, громадській діяльності, соціальній діяльності, тощо.         

       Щорічно призначається 15 стипендій міського голови, з яких 5 – для осіб з числа    дітей з інвалідністю віком до 18 років та 10 – для осіб з інвалідністю, які досягли 18 річного віку.

      Висунення кандидатур на здобуття стипендії здійснюється громадськими організаціями (об’єднаннями) людей з інвалідністю, що зареєстровані та діють на території Рівненської міської територіальної громади, а також організаціями, підприємствами, установами та іншими громадськими організаціями (об’єднаннями) Рівненської міської територіальної громади.

      Організація може висунути  по 1 кандидатурі на призначення стипендії міського голови відповідної вікової категорії (1 дитина з інвалідністю та/або 1 особа з інвалідністю).

      Організація, яка висунула кандидата на здобуття стипендії міського голови, подає наступні документи, які підписані керівником та завірені печаткою:

–  мотивоване подання, в якому зазначаються відомості про кандидата в стипендіати (прізвище, ім’я та по батькові);

– протокол засідання організації про висунення кандидата на здобуття стипендії міського голови;

–  коротку біографію;

–  інформацію про його досягнення і здобутки (у поточному або за попередні два роки у творчо-мистецькій діяльності, спортивно-масовій діяльності, громадській діяльності, соціальній діяльності, тощо та копії підтверджуючих документів);

–  копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія паспорта громадянина України/ свідоцтва про народження (перша, друга сторінки та сторінки із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання);

– копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

– згода на обробку персональних даних.

     Пакет документів подається до 01 грудня 2021 року за адресою: вул. Соборна, 12 каб. 21, м. Рівне, Рівненська область, 33028 (контактна особа: начальник відділу соціально – побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення  Ігнатова Анна Борисівна, тел. 0978148454, 266780).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *