Підтримка жінок постраждалих від домашнього насильства та війни

Вже 9 років Елеос реалізує соціально важливі проєкти, що направлені на захист жінок і матерів з дітьми від домашнього насильства, протидію стигмі та дискримінації щодо людей із ВІЛ, підтримку внутрішньо переміщених сімей тощо.

Елеос-Україна – офіційний представник Синодального управління соціального служіння Православної Церкви України, що працює з 2014 року та має осередки у 15 регіонах України.

Для того, щоб підтримати жінок та їхніх дітей, організація відкрила шелтер, де опіку та захист можуть отримати жінки та їхні діти. Окрім тимчасового проживання у шелтерах жінкам надаються й різні види підтримки та послуги, такі як цілодобовий соціальний супровід, психологічна та гуманітарна допомога.

Двері шелтерів завжди відкриті для тих, хто потребує підтримки, тому що ми віримо, що кожна людина заслуговує на життя в безпеці та повазі.

Закликаємо жінок, які постраждали від сексуального насильства з боку російських військових не мовчати та звертатися по допомогу! Воєнні злочини до яких, зокрема, відноситься і сексуальне насильство, не мають строку давності, шелтер відкритий для звернення жінок, які постраждали від насильства та тортур починаючи від 2014 року. Гарантуємо конфіденційність, гендерно-чутливу комунікацію та всю необхідну допомогу для відновлення.

Не терпіть, якщо вас ображають.

У шелтер можна потрапити по самозверненню, зателефонувавши напряму до прихистку: 099 91 65 29

#домашнєНасильство#гендерноЗумовленеНасильство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *