Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

ІНФОРМУЄМО!!!

Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни!!!

19 січня підписаний Меморандум про співпрацю в напрямку професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в контексті створення та розвитку партнерських  взаємозв’язків між Рівненським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та Департаментом соціальної політики Рівненської міської ради.  На зустріч  директор департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Олена Петрик, начальник управління в справах ветеранів Департаменту Ганна Дудник та директор Рівненського центру ПТО ДСЗ Наталія Бура та її заступники обговорили  майбутню співпрацю щодо реалізації та виконання постанови Кабінету Міністрів від 15.09.2023 № 984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості».

Модератором заходу виступив заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ з навчальної роботи Володимир Лук’янчук, який наголосив, що вищевказана категорія населення насамперед звертається за соціальним захистом і допомогою до державних установ, і під час прийому цих громадян працівники департаменту можуть інформувати їх про освітні послуги, які надає РЦПТО.

Викладачі проходили спеціальне навчання з кризової психології, в штаті наявний психолог, яка здійснює супровід слухачів, тож буде забезпечене не тільки навчання, а й соціалізація нашим Захисникам України,  про що  розповіла заступник директора РЦПТО з методичної роботи Оксана Зигалова.

З початку року впроваджені нові курси з популярних сучасних професій. Щодо повного переліку професій, то він знаходиться на сайті державної служби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/perelik-licenzovanyh-profesiy-dlya-navchannya-uchasnykiv-boyovyh-diy-ta-osib-z .

Контактні телефони: РЦПТО – 0679483335, Управління у справах ветеранів – 0671123218

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *