До уваги роботодавців!

  До уваги роботодавців!

Конфедерацією роботодавців України, за сприяння Міжнародної організації праці, у 2023 році розроблений практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю» (далі – Посібник), який має на меті кращу інтеграцію осіб з інвалідністю на робочі місця (https://bit.ly/46nqx0p).

Посібник може слугувати практичною покроковою інструкцією з прикладами вирішення різних питань, пов’язаних із працевлаштуванням осіб з інвалідністю – від організації пошуку кандидатів на вакансії для працівників з інвалідністю та їх працевлаштування до встановлення робочого режиму та звільнення.

Зазначений посібник може бути використаний під час організації трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях будь-якої форми власності.

Також з метою оперативного інформування бізнесу щодо змін у сфері працевлаштування осіб з інвалідністю  Конфедерацією роботодавців України було розроблено Платформу «Разом» (https://pwd.employers.org.ua/ua ), на якій розміщений зазначений Посібник, кращі практики працевлаштування осіб з інвалідністю, аналітика. Інформаційні матеріали, новини та законодавство щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *