Житлові субсидії на наступний (неопалювальний) період

Нагадуємо, що житлові субсидії на наступний (неопалювальний) період для більшості домогосподарств будуть розраховані в автоматичному режимі.

Проте є певна категорія людей, яка має обов’язково звернутися за субсидією на неопалювальний період.

На наступний строк житлова субсидія призначається за особистим зверненням, якщо:

– у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи;

– члени домогосподарства орендують житлові приміщення для проживання та сплачують житлово-комунальні послуги;

– кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша ніж кількість зареєстрованих;

Виключно на підставі звернення громадянина надається на неопалювальний сезон також житлова субсидія, якщо в опалювальний сезон розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищував обсягу обов’язкового відсотка платежу. Тобто субсидію було призначено 0,00 грн. Якщо зазначені домогосподарства претендують на призначення житлової субсидії на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня), — представники такого домогосподарства мають у зручний для себе спосіб подати нові заяву та декларацію.

Документи для призначення житлової субсидії на неопалювальний період можна подати протягом травня – червня.

Для Вас продовжують працювати пункти Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради з прийому документів для призначення житлових субсидій.

Прийом громадян проводиться незалежно від адреси реєстрації. За адресою: м. Рівне, 16 Липня 49/51 створені зручні робочі місця для якісного прийому громадян та перевірки прийнятих справ, які підключено до програмного комплексу «Соціальна громада».

Для можливості якісного обслуговування більшої кількості громадян в приміщенні ЦНАПу обладнане віддалене робоче місце для прийому громадян щодо питань призначення житлових субсидій; прийом проводиться працівниками Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради за адресою: м-н Просвіти, 2, на віддаленому робочому місці № 20 згідно графіка в робочі дні, у вівторок – до 19 години. Зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуг та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії  Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному та Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

Для зручності мешканців Рівненської міської територіальної громади, які проживають в смт. Квасилів, прийом документів та надання консультацій проводиться за місцем їх реєстрації (смт. Квасилів, вул. Б. Хмельницького, 2). Прийом проводиться щоденно в робочі дні.

Для мешканців мікрорайону «Ювілейний» необхідну допомогу з питань житлових субсидій можна отримати  безпосередньо за місцем проживання. Віддалений прийом спеціалістами відділу з прийому житлових субсидій здійснюється в приміщенні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» РМР» (колишня поліклініка № 3, вул. Кулика і Гудачека, 3). Прийом громадян на даний час проводиться щосереди, в разі збільшення кількості звернень щоденний прийом в робочі дні буде відновлено.

Поштою документи потрібно надсилати на адресу органів Пенсійного фонду України в Рівненській області.

Консультації щодо прийому документів та порядку призначення житлових субсидій Ви можете отримати за телефонами: 0970037507;  0680422201. Також для Вас працює телефон гарячої лінії Департаменту соціальної політики 0671100523.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *