Проведення конкурсу

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВЕТЕРАНІВ, ЯКИМ В 2025 РОЦІ МОЖЕ НАДАВАТИСЬ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЗА РАХУНОК КОШТІВ БЮДЖЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ: залучення громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, зареєстрованих у місті Рівному та селищі Квасилів, до співпраці і забезпечення реалізації проектів, які відповідають напрямкам і завданням, визначеним пріоритетними для Рівненської міської територіальної громади, та надання фінансової підтримки для здійснення їхніх статутних завдань.

ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ: Департамент соціальної політики Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Соборна, 12, (кабінет 21) .

НАПРЯМКИ І ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ ПРІОРИТЕТНИМИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ:

– забезпечення відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат  України, Рівненської міської територіальної громади;

– організація роботи щодо проведення: культурно-мистецьких заходів; спортивно-реабілітаційних заходів; заходів з військово-патріотичного виховання; тренінгів, курсів, навчальних семінарів, засідань за круглим столом, інформаційно-просвітницьких заходів, тощо.

– здійснення заходів щодо організації: безкоштовного перевезення осіб і дітей з інвалідністю; соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями; реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з ментальними порушеннями і розладами аутичного спектру; соціальної адаптації та інтеграції в суспільство дітей з інвалідністю; надання соціальних послуг мешканцям міста Рівного.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВЕТЕРАНІВ ПОДАЮТЬ ОРГАНІЗАТОРУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЗАЯВУ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ, ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ЇЇ РОЗМІРУ ТА ВІДПОВІДНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ:

– конкурсна пропозиція – розроблені проекти, які відповідають напрямкам і завданням, визначеним пріоритетними для Рівненської міської територіальної громади, які громадська організація планує реалізувати у році надання фінансової підтримки, підписані керівником організації (за  встановленою формою) та кошторис витрат, з обґрунтованим розрахунком щодо їх необхідності, та плани використання коштів бюджету громади;

– звіт про діяльність громадської організації за рік, який передує року надання фінансової підтримки, підписаний керівником;

– звіт про використання (у разі їх отримання) коштів бюджету громади за рік, який передує року надання фінансової підтримки, підписаний керівником;

– копії статуту (Положення) громадської організації, рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, довідки про взяття на облік платника податків, свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, протокол обрання керівного складу, засвідчені у встановленому законодавством порядку заявником (при первинному зверненні та в разі внесення змін);

– довідка про фінансово-господарську діяльність організації, джерела фінансування, її матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення, членство організації, підписана керівником ( за встановленою формою).

ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ: кошти бюджету Рівненської міської територіальної громади, передбачені на виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота».

В  період дії воєнного стану в Україні реєстрація бюджетних зобов’язань та перерахування коштів державною Казначейською службою України здійснюється відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590  (зі змінами).

Умови організації надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів визначені в Порядку, затвердженому розпорядженням міського голови від  12.02.2024 № 170-р.

консультації за телефоном 0671174155

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДО 24.07.2024

ФОРМА ПРОЕКТУ (ЗАХОДУ), ЩО ПОДАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

ФОРМА ДОВІДКИ, ЩО ПОДАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *