Сьогодні, 8 травня, працівники Департаменту соціальної та ветеранської політики долучилися до заходу на майдані Незалежності у Рівне з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Символом пам’яті цього дня є червоний мак — знак скорботи за загиблими, шани до всіх, хто боровся за мир, та нагадування про високу ціну свободи.

Події Другої світової війни сьогодні набувають особливого значення, адже українці знову відстоюють право жити у вільній і незалежній державі. Пам’ятаємо подвиг минулого і підтримуємо тих, хто захищає Україну зараз.