Свято любові та вдячності: у центрі «Крок» привітали матусь

До Дня матері у Рівненському міському центрі комплексної реабілітації «Крок» відбулося тепле та зворушливе свято.

Вихованці центру разом із педагогами підготували концертну програму для найдорожчих людей — своїх матусь. На захід також запросили керівництво та працівників Департаменту соціальної та ветеранської політики.

Теплі слова, щирі емоції, пісні та творчі виступи створили атмосферу любові, вдячності й родинного затишку. Кожен номер був наповнений безмежною дитячою любов’ю до мам.

Дякуємо педагогам за підтримку та натхнення, а матусям — за силу, терпіння, любов і щоденну турботу про своїх дітей.