За ініціативи директорки студентського містечка Рівненського державного гуманітарного університету Віри Бабак та за підтримки ректора РДГУ Романа Павелківа для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитках освітнього закладу, організували теплу творчу програму.

Свої таланти для присутніх представили студенти мистецьких факультетів РДГУ. Музичні та творчі виступи подарували гарний настрій, додали позитивних емоцій і стали можливістю на деякий час відволіктися від щоденних переживань.

До заходу долучилася директор Департаменту соціальної та ветеранської політики Олена Петрик, яка зазначила, що підтримка, увага та турбота є важливою складовою допомоги людям, які через війну були змушені залишити свої домівки.

«Ми розуміємо, наскільки важливо сьогодні бути поруч із людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рівненська громада продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб, допомагати та створювати умови, щоб вони відчували себе частиною нашої громади», — зазначила Олена Петрик.

Після невеликої концертної програми учасники заходу продовжили спілкування за чашкою чаю. Тепла атмосфера, щирі розмови та просте людське спілкування стали ще одним нагадуванням, що підтримка — це не лише допомога, а й увага, турбота та небайдужість.
