Інформація для осіб, які отримують державні соціальні допомоги

Відповідно п.3  «Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302, кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.

Оскільки нарахування усіх видів державної соціальної допомоги проводиться відповідно до програмного забезпечення розробленого Мінсоцполітики згідно законодавства України, тому для призначення допомоги в базу даних вносяться персональні дані усіх членів сім’ї.

Під час заповнення заяви та декларації для осіб старше 14 років,  необхідно обов’язково вказувати номер і серію паспорта,  ідентифікаційний номер,  та серію і номер свідоцтва про народження дітей.  Тому звертаємо увагу, що при зверненні заявникам необхідно обов’язково мати вищезазначені документи. В протилежному випадку допомогу призначити буде технічно не можливо.

Заявників, яким уже призначена допомога, і в яких під час отримання допомоги відбулися зміни в персональних даних (зміна паспорта, прізвища у зв’язку з одруженням, розлученням тощо) просимо звернутись до працівників управління та подати інформацію про зміни що відбулися.