Звітність комунальних закладів

З В І Т

 про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного за 2023 рік

        Територіальним центром протягом 2023 року надавалися соціальні послуги громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах денного перебування, внутрішньо переміщеним особам, які прибули з тимчасово окупованих територій та регіонів, де ведуться активні бойові дії.

В установі утворені такі структурні підрозділи:

  1. Апарат Територіального центру;
  2. Відділення соціальної допомоги вдома № 1;
  3. Відділення соціальної допомоги вдома № 2;
  4. Відділення соціальної допомоги вдома № 3;
  5. Відділення денного перебування;
  6. Відділення організації надання адресної натуральної допомоги.

У відділеннях Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного протягом 2023 року було надано 177255 соціальних послуг для 2949 громадян.

Співвідношення наданих соціальних послуг структурними підрозділами Територіального центру показано в Діаграмі 1.

Діаграма 1

Діаграма 2

Протягом звітного року відділеннями соціальної допомоги  вдома соціальним робітниками було надано 117974 послуги для 1386 громадян.

В Діаграмі 3. відображено  стан  надання соціальних послуг трьома відділеннями соціальної допомоги вдома.

Діаграма 3

Перелік послуг, їх зміст і обсяги, що надаються громадянам залежить від їх рухової активності. Зокрема, чим більше особа обмежена в пересуванні та самообслуговуванні  і вища група її рухової активності, тим, більше обсяг послуг і витрати часу на їх надання. Від зазначених факторів залежить і кількість громадян, що закріплені за одним соціальним робітником. Зокрема, з ІІІ – 3 особи,  ІV – 8 осіб, V – 1 особа.

Діаграма 4

Відділенням організації надання адресної натуральної  допомоги надаються перукарські послуги, послуги з ремонту взуття, пошиття та ремонту одягу, послуги робітника з комплексного обслуговування. Працює їдальня, склад одягу б/в, надаються транспортні послуги.

Протягом року 2516 громадян отримали 25816 соціальних  послуг натуральної допомоги.

Стан надання послуг за їх видами відображений на діаграмі «Стан надання соціально-економічних послуг за їх видами» ( Діаграма 5)

Діаграма 5

Відділенням адресної допомоги було надано 1000 послуг екстрено (кризового) втручання для внутрішньо переміщених осіб, які прибули з тимчасово окупованих областей та регіонів, де ведуться активні бойові дії.

       Відділенням денного перебування надано 33465 послуг соціальної адаптації для 1545 громадянян.

Протягом року проведено 73 репетиції хору «Надвечір’я», який діє в центрі з 2004 року.

Функціонує бібліотека, яку відвідали 101 громадянин, діє «Університет третього віку» з факультетами «Мистецький», «Здоров’я та лікувальна фізкультура».

Проведено 4 культурно-мистецьких  заходи для   громадян, які отримують соціальні послуги в установі.

ФОТОЗВІТ

Звіт про роботу за 2023 рік

Звіт про роботу за 2022 рік

 

 

Перелік відомостей, які підлягають оприлюдненню відповідно до Закону

України “Про відкритість використання публічних коштів”  спеціального фонду

Завантажити за 2022 рік

Перелік відомостей, які підлягають оприлюдненню відповідно до Закону

України “Про відкритість використання публічних коштів”  спеціального фонду

Завантажити за 2023 рік

 

 

 

 

За 2023 рік в Рівненському міському центрі комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» було надано 1️⃣6️⃣9️⃣5️⃣3️⃣7️⃣ послуг.
▶️ Станом на 31.12.2023 на обліку перебуває 2222 особи з інвалідністю з них 272 дитини.
▶️ Отримали повний курс комплексної реабілітації 1707 отримувачів послуг, що на 14% більше ніж минулого року.
▶️ Проведено консультацій лікарями 18350, що на 17% більше ніж в 2022 році.
▶️ Проведено маніпуляцій та процедур 129323, зростання на 62%, порівняно з 2022 роком.
▶️ Надано соціально-психологічну допомогу для 970 осіб з інвалідністю, що становить 2292 послуг (збільшення на 36% і 18% в порівнянні з минулим роком).
▶️ Захисникам і Захисницям України надано 324 послуги з комплексної реабілітації.
▶️ Дітям з інвалідністю надано за 2023 рік 16980 реабілітаційних послуг, що на 22% більше ніж в 2022 році.
✅ Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» надає реабілітаційні послуги особам та дітям з інвалідністю з 1993 року.
✨НАШІ КОНТАКТИ✨
м. Рівне, вул. В. Чорновола, 40
м. Рівне, вул. С. Крушельницької, 44
💌e-mail: tcipora@ukr.net
📞тел.0674754750 – Реєстратура
📱тел. (0362) 620672 – Реєстратура
📱тел. 0673275159 – Відділення ранньої соціальної реабілітації Дітей.

Надання послуг в Комунальному закладі «Будинок ветеранів» Рівненської міської ради в 2023 році

Відповідно до Положення про Комунальний заклад «Будинок ветеранів» Рівненської міської ради, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 18.11.2021 № 1581, послуги в Закладі надаються на підставі направлення на надання соціальних послуг, яке видається Департаментом.

Департаментом було ініційовано внесення змін до Положення про Комунальний заклад «Будинок ветеранів», які затверджені рішенням Рівненської міської ради від 08.07.2022 № 2127. Зазначені зміни розширили перелік категорій громадян, які можуть отримувати послуги в Закладі, зокрема, це особи, які захищають незалежність, цілісність і суверенітет України в період дії в Україні воєнного стану, члени їх сімей та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також внутрішньо переміщені особи з числа тих категорій, яким передбачено надання послуг.

На виконання цього рішення Рівненської міської ради була здійснена державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи в установленому законодавством порядку (дата внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – 28.07.2022, внесені зміни у внутрішні документи закладу – Положення про відділення, договір про надання соціальних послуг, посадові інструкції.

Положення про Комунальний заклад «Будинок ветеранів» Рівненської міської ради, затверджене рішенням Рівненської міської ради від 08.07.2022 № 2127 втратило чинність, оскільки рішенням Рівненської міської ради 26.10.2023 № 3995 затверджене Положення про Комунальний заклад «Будинок ветеранів»  в новій редакції.

Відтепер в Комунальному закладі «Будинок ветеранів» Рівненської міської ради надаються соціальні послуги особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, учасникам антитерористичної операції і особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та військовослужбовцям, які приймали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їхніх сімей; членам сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих таких осіб; військовослужбовцям, які звільнені з полону та членам їх сімей; добровольцям; постраждалим учасникам Революції Гідності та членам їх сімей; членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні; особам, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та членам їх сімей, протягом поточного року:

238 осіб взято на облік;

82 особам  надано 96 послуг з представництва інтересів;

588 особам  надано 1115 послуг інформування;

586 особам надано 1113 послуг консультування;

12 осіб знято з обліку.

На базі закладу проведено 50 занять з арт-терапії для військових, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) Захисників України.

На волонтерських засадах проведено 49 занять з арт-терапії для ветеранів, які проходять реабілітацію на базі КЗ «Рівненського обласного госпіталя ветеранів війни» РОР.

Спільно з фахівцем Департаменту соціальної політики на базі КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР проведено 13 занять з емоційного розвантаження для дітей членів сімей загиблих (померлих) Захисників України.

10 квітня 2023 працівники закладу у рамках співпраці з навчальними закладами Рівненської міської територіальної громади провели у «Рівненському технічному фаховому коледжі НУВГП» для 26 студентів практичний урок з національно-патріотичного виховання.

19 травня 2023 працівники закладу взяли участь в тренінгу «Правила та техніки комунікації під час військових дій» щодо правил і методів коректної комунікації з військовими, ветеранами, членами їх родин та родин загиблих/зниклих безвісти військових.

04 -11 червня 2023 директор та психолог закладу взяли участь у навчанні за програмою «Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс-менеджменту» у м. Київ.

09 червня 2023 соціальні працівники закладу прослухали он-лайн навчальний тренінг «Якісне спілкування між представниками соціальної сфери та членами родин загиблих (померлих) Героїв війни» від БО “БФ “ТАПС.

Індивідуальні консультації  психолога:

– 39 послуг для 28 осіб;

8 послуг для 7 осіб  кризове короткотермінове консультування;

Проведено заходи щодо емоційного та психологічного розвантаження  надано 14 послуг для 8 осіб.

         Допомога у прийнятті свого стану та формуванні активної життєвої позиції, орієнтації на власні збережені можливості й потенціал  для 7 осіб (зниклих безвісти військовослужбовців) надано 12 послуг.

         Психологічна допомога (консультування) для 10 осіб щодо таких кризових станів, як тривожність, сором, провина, ворожість, переживання втрати, страх смерті, репресивність надано 36 послуг.

На базі КЗ «Будинок Ветеранів» РМР проведено 12 груп психологічної підтримки для дружин, матерів загиблих військових.

Річний звіт 2022 рік