До уваги роботодавців!

З метою виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 №  2313/0/1-20 до 31 січня 2020 у м. Рівному із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування проводиться роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без належного  оформлення трудових відносин.

Роз’яснювальну роботу щодо переваг легального працевлаштування проводять інспектори праці Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з представниками Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, міського центру зайнятості та Держпродспоживслужби за місцем здійснення господарської діяльності.

Звертаємось до роботодавців міста  з проханням  оформити трудові договори з усіма найманими працівниками, не допусками підміни трудових відносин цивільно-правовими.

Довідково. Переваги офіційного працевлаштування для працівників та роботодавців за посиланням https://rivnesoc.gov.ua/labor-issues/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *