На період карантину державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично.

Парламентом та урядом прийнято ряд нормативних документів, якими передбачено на період карантину продовжити строк виплати раніше призначених державних соціальних допомог.

Отримувачам допомог:

 • державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
 • державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
 • державної соціальної допомоги особам з інвалідністю, які не мають право на пенсію;
 • державної соціальної допомоги особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсію;
 • допомоги на дітей одиноким матерям;
 • допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
 • допомоги на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
 • щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи II групи внаслідок психічного розладу;
 • тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
 • щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання

строк виплати допомоги, яку було призначено раніше, буде продовжено без звернення до управління та подання будь-яких документів.

Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів управління праці та соціального захисту населення здійснить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої заяви та необхідних документів.

Крім того, управління нагадує, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Залишайтесь вдома! Ми працюємо для вас!

13 thoughts on “На період карантину державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично.

  1. Допомогу отримаєте в травні з доплатою за березень-квітень. Документи надішліть поштою, або здасте після закінчення карантину.

 1. Чи буде автоматично поновлена допомога за проживання з психічно хворим (син , синдром Дауна, 1В група). Строк поновлення червень. Дякую

 2. Чи продовжується автоматично малозабезпеченим на червень,нада було переоформлятись в травні .Травень було автоматично.

 3. Доброго дня ,ситуація не змінюється по карантину особливо в Рівному тому питання липень теж буде автоматично малозабезпечена ?Переоформлятись потрібно було в травні. ДЯКУЮ.

 4. Доброго дня ,ситуація не змінюється по карантину особливо в Рівному тому питання липень теж буде автоматично малозабезпечена ?Переоформлятись потрібно було в травні. ДЯКУЮ.

  1. На даний момент ситуаія така: До 1 вересня будуть автоматично продовжені усі допомоги крім соціальної допомоги малозабезпеченим та одиноким матерям. Ці дві категорії мають подати документи на продовження згідно своіх доходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *