До уваги отримувачів субсидій.

       В травні 2020 року, за результатами перевірки права на субсидію, 20410 домогосподарствам було розраховано субсидію на строк з травня 2020 по квітень 2021 року, з них: 10145 домогосподарствам призначено житлові субсидії, та 7520 з розміром «0», або від’ємним розрахунковим значенням, не підлягали перерахунку в зв’язку наявною простроченою заборгованістю 661 домогосподарство та 2084 відмовлено.

       На період обмежувальних заходів розрахунок житлових субсидій проводитиметься з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів у зв’язку з вимушеним перебуванням вдома та збільшенням споживання електроенергії, природного газу, холодної, гарячої води тощо.

       Після закінчення карантину не потрібно особисто звертатись до управління соціального захисту населення, так як призначення субсидій всім домогосподарствам, у яких немає змін, проводиться в автоматичному режимі відбудеться перерахунок соціальних нормативів.

       З початком опалювального періоду 2020/2021 років для одержувачів субсидії право повторно не визначається, лише змінюється період за який враховуються доходи. Для призначення житлової субсидії з жовтня 2020 будуть враховуватися доходи за перше півріччя 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *