Щодо призначення житлової субсидії на “неопалювальний” період

В умовах впровадженого карантину органи соціального захисту населення автоматично без звернень громадян розглянули питання щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які її отримували в опалювальному період 2019-2020 років.

Однак, наголошуємо, що з новою заявою повинні звернутися громадяни, у яких відбулися зміни, зокрема щодо:

➖ складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;

➖ складу сім’ї члена домогосподарства;

➖ переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання.

Також повідомляємо, що громадяни зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати орган соціального захисту населення про зміни, зокрема щодо:

➖ соціального статусу членів домогосподарства;

➖ переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

➖ управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

➖ придбання транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації;

➖ здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Документи для призначення житлової субсидії громадяни можуть подати в скриньку біля управління (вул. Соборна 12), за допомогою електронного сервісу https://subsidii.mlsp.gov.ua/ або надіслати до управління праці та соціального соціального захисту населення поштою. Бланки тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *