Зміни щодо виплати державної соціальної допомоги

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» від 22.07.2020 № 632 внесено зміни у ряд постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють призначення та виплату державних соціальних допомог.

З 1 липня 2020 р. призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк  таких виплат у березні — червні 2020 р., здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

Відповідно, таким одержувачам допомог необхідно звернутися:

– для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям до управління праці та соціального захисту населення

– для призначення допомоги на дітей одиноким матерям до Центру надання адміністративних послуг

та подати відповідні документи. Особам, які звернуться протягом липня — серпня, допомога буде призначена починаючи з липня 2020 року.

Крім того, постановою:

  • затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги;
  • викладено у новій редакції Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • уніфіковано принципи надання допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Управління праці та соціального захисту населення – вул. Соборна, 12

ЦНАП – майдан Просвіти, 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *