ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

До 1 листопада 2020 року Департаментом розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації (м. Рівне, вул.Словацького,1) проводиться прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради  обдарованим та соціально  активним особам з інвалідністю.

Кандидатами на отримання стипендії можуть бути особи з інвалідністю, які за попередні два роки досягли успіхів у наукові, творчо – мистецькій, спортивно – масовій, громадській та соціальній діяльності.

Подання кандидатів на отримання стипендій здійснюється громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, що зареєстровані та діють у Рівненській області.

За додатковою інформацією можна звертатись до Департаменту соціального захисту населення, за телефоном 620795.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *