До 20 листопада 2020 року Управлінням праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому (м. Рівне, вул. Соборна,12) проводиться прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій міського голови соціально – активним мешканцям Рівного з інвалідністю.
Кандидатами на отримання стипендії можуть бути особи з інвалідністю, які за попередні два роки досягли успіхів у науковій, творчо – мистецькій, спортивно – масовій, громадській та соціальній діяльності.
Подання документів кандидатів на отримання стипендій здійснюється громадськими об’єднаннями, що зареєстровані та діють в місті Рівному та у Рівненській області.
За додатковою інформацією можна звертатись до Управління праці та соціального захисту населення, за телефонами: 0978148454, 26-67-80.