До уваги пільговиків!

Пільговики, яким надається пільга у грошовій готівковій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги.

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому нагадує, що відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово –комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій  формі (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373), у разі отримання інформації від організацій надавачів житлово-комунальних послуг (ТзОВ «Рівнегаз збут», РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»,  ТОВ «Рівнетеплоенерго», ТОВ «РОЕК» тощо) про наявність простроченої понад три місяці заборгованості, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплата пільги з наступного неопалювального сезону автоматично здійснюється у грошовій безготівковій формі.

            Тобто, у разі отримання управлінням інформації про заборгованість в сумі 340 грн. і більше станом на 01.05.2021 року, з 01.05.2021 пільги таким пільговикам будуть нараховуватись у грошовій безготівковій формі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *