Одержувачам субсидії

УПСЗН повідомляє одержувачам субсидії, що Міністерством соціальної політики щомісячно проводиться верифікація особових справ одержувачів субсидії.

Визначення права на субсидію та зобов’язань громадян, яких їм необхідно дотримуватись, регламентовані Порядком призначення житлових субсидій, затвердженим Постановою №848 від 21.10.1995р. (зі змінами та доповненнями).

Для уникнення зловживань та марнотратства Мінфін ініціював прийняття Закону України «Про верифікацію та моніторинг держаних виплат»

Важливим фактором вимушеної так званої «перевірки» стало виявлення порушень, які спричинили  надмірне надання житлової субсидії домогосподарствам, де заявник, або члени його сім’ї при заповненні декларації не зазначили факту, який вплинув на право отримання житлової субсидії та її розмір.

Для можливості проведення перевірки правильності призначення житлової субсидії, яка надана Вашому домогосподарству, просимо одержувачів житлових субсидій, в складі домогосподарств яких є неповнолітні діти, додатково подати до управління праці та соціального захисту населення копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційні номери) дітей.

         Для присвоєння ідентифікаційного номера дитині необхідно одному з батьків звернутись до Центру обслуговування платників Рівненської ДПІ (м. Рівне, вул. Відінська 8) з паспортом та свідоцтвом дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *