До уваги одержувачів житлової субсидії, в складі домогосподарств яких є особи, що досягли 14-річного віку

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства, членів сім’ї особи із складу домогосподарства, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи. Тому для призначення житлової субсидії для домогосподарств, в складі яких є  громадяни, що досягли 14-річного віку, необхіднs дані паспорта та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Одержувачів житлової субсидії, в складі домогосподарств яких є особи, що досягли 14-річного віку, просимо подати до управління (філії управління, де подавали документи для призначення субсидій) копію паспорта та облікової картки платника податків для правильного та коректного нарахування субсидій. Відсутність таких даних унеможливлює призначення житлової субсидії на наступний період.

У Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному (м. Рівне, м-н Просвіти 2) можна скористатися послугою ID-14 2в1: оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Для отримання послуги ID-14 2в1, необхідно звернутися до Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному з наступним переліком документів:

  • свідоцтво про народження ;
  • паспорт громадянина України одного з батьків;
  • ідентифікаційний номер (за наявності) або згода дитини на присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • довідку про реєстрацію місця проживання.

Звертаємо увагу, що виготовлення паспорта громадянина України вперше, особі, яка досягла 14-річного віку є безкоштовним. Термін виготовлення паспортного документа 20 робочих днів.

Нагадуємо, що на віддаленому робочому місці в приміщенні ЦНАПу працівники управління праці та соціального захисту населення здійснюють прийом документів та надання консультацій з питань призначення субсидій. При отриманні ID картки можна зразу подати копії представнику управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *